Centrum Kultury Zamek

- strona główna

pracownicy i współpracownicy

Dyrekcja

Anna
Hryniewiecka

Dyrektor

sekretariat@ckzamek.pl

+48 61 64 65 276

Zofia
Starikiewicz

Zastępca Dyrektora

z.starikiewicz@ckzamek.pl

+48 61 64 65 276

Katarzyna
Bielat

Zastępca Dyrektora
ds. Finansowych

k.bielat@ckzamek.pl

+48 61 64 65 250

Robert
Lorewicz

Zastępca Dyrektora
ds. Administracyjnych

r.lorewicz@ckzamek.pl

+48 61 64 65 269

Sekretariat

Anna
Fiszer

sekretariat@ckzamek.pl

+48 61 64 65 276

Dział Produkcji Imprez

Andrzej
Maszewski

Kierownik

a.maszewski@ckzamek.pl

+48 61 64 65 244

Teresa
Nowak

+48 61 64 65 202

Anna
Pawłowska

a.pawlowska@ckzamek.pl

+48 61 64 65 254

Andrzej
Pazder

a.pazder@ckzamek.pl

+48 61 64 65 224

Bożena
Szota

b.szota@ckzamek.pl

+48 61 64 65 324

Dział Filmu, Kino Pałacowe

Ewa
Kujawińska

Kierownik

film@ckzamek.pl

+48 61 64 65 246

Karolina
Dzieniszewska

k.dzieniszewska@ckzamek.pl

+48 61 64 65 204

Ewelina
Garstka

e.garstka@ckzamek.pl

+48 61 64 65 246

Janusz
Piwowarski

j.piwowarski@ckzamek.pl

Jan
Rajpolt

kino@ckzamek.pl

+48 61 64 65 204, +48 607 609 014

Paweł
Zabel

awa@ckzamek.pl

+48 61 64 65 246

Adam
Jodko

Kinooperator

projektornia@ckzamek.pl

+48 61 64 65 233

Łukasz
Matysiak

Kinooperator

projektornia@ckzamek.pl

+48 61 64 65 233

Piotr
Szczyszyk

Kinooperator

projektornia@ckzamek.pl

+48 61 64 65 233

Zespół ds. projektów interdyscyplinarnych

Maciej
Szymaniak

Kierownik

m.szymaniak@ckzamek.pl

+48 61 64 65 288

Jagna
Domżalska

j.dozmalska@ckzamek.pl

+48 61 64 65 289

Maria
Fenrych

m.fenrych@ckzamek.pl

+48 61 64 65 289

Agata
Miatkowska-Gołdyn

a.miatkowska@ckzamek.pl

+48 61 64 65 289

Wojciech
Luchowski

w.luchowski@ckzamek.pl

+48 61 64 65 330

Bartosz
Wiśniewski

b.wisiniewski@ckzamek.pl

+48 61 64 65 289 / +48 607 609 863

Zespół ds. literatury

Joanna
Przygońska

Kierownik

j.przygonska@ckzamek.pl

+48 61 64 65 290

Marianna
Jaworska

m.jaworska@ckzamek.pl

+48 61 64 65 291

Dział Edukacji Artystycznej

Małgorzata
Michałowska

Kierownik

m.michalowska@ckzamek.pl

+48 61 64 65 316

Magdalena
Bernaciak

edukacja@ckzamek.pl

+48 61 64 65 317

Robert
Dorna

r.dorna@ckzamek.pl

+48 61 64 65 317

Sebastian
Krzywak

PRACOWNIA GRAFIKI
PRACOWNIA MALARSTWA

pracowniagrafiki@ckzamek.pl

+48 501 108 171

Jarosław
Klupś

PRACOWNIA FOTOGRAFII

pracowniafoto@ckzamek.pl

+48 61 64 65 249

Kamila
Kobierzyńska

PRACOWNIA FOTOGRAFII

pracowniafoto@ckzamek.pl

+48 61 64 65 249

Sylwia
Chudy-Leśnik

PRACOWNIA PLASTYCZNA tARTak

pracowniatartak@ckzamek.pl

+48 61 64 65 274

Małgorzata
Jędrzejczak-Tomczak

PRACOWNIA CERAMIKI I RZEŹBY
GRUPA TWÓRCZA TERRAKOTA

pracowniaceramiki@ckzamek.pl

+48 61 64 65 262

Jędrzej
Stępak

PRACOWNIA TKANINY UNIKATOWEJ
PRACOWNIA RYSUNKU I FORM PLASTYCZNYCH

pracowniatkaniny@ckzamek.pl

+48 61 64 65 245

Anna
Kozłowska-Agacińska

PRACOWNIA MALARSTWA I RYSUNKU DLA DOROSŁYCH

pracowniamalarstwa@ckzamek.pl

+ 48 61 64 65 274

Marek
Cyris

POCIĄG TEATRALNY

pociagteatralny@ckzamek.pl

Alicja
Szeluga

CHÓR DZIEWCZĘCY SKOWRONKI

alicja.szeluga@chor-skowronki.pl

+48 61 64 65 228

Julia
Łynsza

CHÓR DZIEWCZĘCY SKOWRONKI

julia.lynsza@chor-skowronki.pl

Czesław
Łynsza

CHÓR DZIEWCZĘCY SKOWRONKI

czeslaw.lynsza@chor-skowronki.pl

Andrzej
Łukaszkiewicz

CHÓR DZIEWCZĘCY SKOWRONKI

andrzej.lukaszkiewicz@chor-skowronki.pl

+ 48 666 998 089

Marzena
Michałowska

CHÓR DZIEWCZĘCY SKOWRONKI

marzena.michalowska@chor-skowronki.pl

Bogdan
Żyłkowski

STUDIO TEATRALNE PRÓBY

studioteatralneproby@gmail.com

Grzegorz
Babicz

STUDIO TEATRALNE PRÓBY

studioteatralneproby@gmail.com

Tomasz
Mazur

STUDIO TEATRALNE PRÓBY

studioteatralneproby@gmail.com

Piotr
Dehr

PRACOWNIA SŁOWA I POEZJI ŚPIEWANEJ

warsztatypoezji@ckzamek.pl

+48 604 627 403

Romuald
Jędraszak

KAPELA DUDZIARZY WIELKOPOLSKICH

kapeladudziarzy@ckzamek.pl

+48 601 911 142

Karol
Drynkowski

CHÓR MĘSKI ARION

arion@arion.poznan.pl

Jacek
Pawełczak

CHÓR MĘSKI ARION

arion@arion.poznan.pl

Centrum Praktyk Edukacyjnych

Ewelina
Banaszek

ewelina@cpe.poznan.pl

+48 61 64 65 206

Jakub
Walczyk

jakub@cpe.poznan.pl

+48 61 64 65 206

Zespół ds. realizacji wystaw

Magdalena
Tomczewska

wystawy@ckzamek.pl

+48 61 64 65 209

Karolina
Szotkiewicz

k.szotkiewicz@ckzamek.pl

+48 61 64 65 209

Galeria Fotografii PF

Dominika
Karalus

Kierownik

galeriapf@ckzamek.pl

+48 61 64 65 330

Galeria Sztuki Współczesnej Profil

Waldemar
Idzikowski

Kierownik

profil@ckzamek.pl

+48 61 64 65 321

Wanda
Gostyńska

w.gostynska@ckzamek.pl

+48 61 64 65 321

Halina
Majchrzycka

+48 61 64 65 320

Konsultant ds. konserwatorskich

Janusz
Pazder

j.pazder@ckzamek.pl

+48 61 64 65 283

Dział Promocji

Karolina
Krychowska

Kierownik

k.krychowska@ckzamek.pl

+48 61 64 65 273

Martyna
Nicińska

Rzecznik prasowy

m.nicinska@ckzamek.pl

+48 61 64 65 271 / +48 60 76 09 027

Ewa
Hejnowicz

grafik@ckzamek.pl

+48 61 64 65 210

Michał
Janiszewski

m.janiszewski@ckzamek.pl

+48 61 64 65 271

Joanna
Januchowska

j.januchowska@ckzamek.pl

+48 61 64 65 270

Maciej
Kaczyński

m.kaczynski@ckzamek.pl

+48 607 609 010

Krystyna
Marciniak

k.marciniak@ckzamek.pl

+48 61 64 65 302

Maria
Marcyaniak

m.marcyaniak@ckzamek.pl

+48 61 64 65 314

Katarzyna
Milecka - Borowiak

k.milecka@ckzamek.pl

+48 61 64 65 271

Daria
Nowicka

d.nowicka@ckzamek.pl

+48 61 64 65 270

Dział Marketingu

Katarzyna
Zgoła

 Kierownik

k.zgola@ckzamek.pl

+48 61 64 65 315

Izabela
Konieczna

kasa@ckzamek.pl

+48 61 64 65 260

Hanna
Obst

kasa@ckzamek.pl

+48 61 64 65 260

Lucyna
Stefańska

kasa@ckzamek.pl

+48 61 64 65 260

Katarzyna
Jurga

informacja@ckzamek.pl

+48 61 64 65 272

Natalia
Osiecka

informacja@ckzamek.pl

+48 61 64 65 272

Dorota
Piekarczyk

informacja@ckzamek.pl

+48 61 64 65 272

Dział Finansowy

Anna
Woźniak

Kierownik

a.wozniak@ckzamek.pl

+48 61 64 65 235

Beata
Kamińska

b.kaminska@ckzamek.pl

+48 61 64 65 237

Monika
Kosakowska

m.kosakowska@ckzamek.pl

+48 61 64 65 239

Magdalena
Szafran

m.szafran@ckzamek.pl

+48 61 64 65 309

Aleksandra
Wasielewska

a.wasielewska@ckzamek.pl

+48 61 64 65 205

Katarzyna
Werner

k.werner@ckzamek.pl

+48 61 64 65 238

Dział Kadr

Renata
Leczykiewicz

Kierownik

r.leczykiewicz@ckzamek.pl

+48 61 64 65 211

Magdalena
Kaufmann

kadry@ckzamek.pl

+48 61 64 65 304

Radca Prawny

Marek
Szczepański

radca.prawny@ckzamek.pl

+48 61 64 65 322

Dział Obsługi Technicznej

Piotr
Wiśniewski

Kierownik

p.wisniewski@ckzamek.pl

+48 61 64 65 334 / +48 607 609 024

Michał
Anioła

m.aniola@ckzamek.pl

+48 607 609 030

Mirosław
Błażejak

technika@ckzamek.pl

+48 61 64 65 306

Paweł
Dobrosiewicz

technika@ckzamek.pl

+48 61 64 65 306

Adam
Głębocki

swiatlo@ckzamek.pl

+48 61 64 65 306

Adam
Kasperski

technika@ckzamek.pl

+48 61 64 65 306

Mateusz
Klepacki

dzwiek@ckzamek.pl

+48 61 64 65 306

Arkadiusz
Kuczyński

swiatlo@ckzamek.pl

+48 61 64 65 306

Łukasz
Pluciński

dzwiek@ckzamek.pl

+48 61 64 65 306

Jacek
Raczkowiak

swiatlo@ckzamek.pl

+48 61 64 65 306

Rafał
Smyk

swiatlo@ckzamek.pl

+48 61 64 65 306

Jan
Sobański

technika@ckzamek.pl

+48 61 64 65 306

Piotr
K. Wiśniewski

dzwiek@ckzamek.pl

+48 61 64 65 306

Dział Obsługi Programowej

Lidia
Sobańska

Kierownik

l.sobanska@ckzamek.pl

+48 61 64 65 325

Ewa
Głębocka

+48 61 64 65 333

Anna
Muszyńska

+48 61 64 65 333

Beata
Hoedke

+48 61 64 65 333

Karolina
Laskowiak

+48 61 64 65 333

Aldona
Szczepska

+48 61 64 65 333

Elżbieta
Ślotała

+48 61 64 65 333

Krystyna
Urbaniak

+48 61 64 65 333

Urszula
Zgoda-Matuszczak

+48 61 64 65 333

Dział Administracyjno-Techniczny

Patrycja
Płóciennik

Kierownik

p.plociennik@ckzamek.pl

+48 61 64 65 268

Sylwia
Dobrosiewicz

s.dobrosiewicz@ckzamek.pl

+48 61 64 65 265

Lidia
Kubiak

administracja@ckzamek.pl

+48 61 64 65 240

Anna
Kurek-Kozińska

a.kozinska@ckzamek.pl

+48 61 64 65 303

Tomasz
Lesiński

+48 607 609 017

Magdalena
Obst

m.obst@ckzamek.pl

+48 61 64 65 248

Tomasz
Pitoń

t.piton@ckzamek.pl

+48 61 64 65 216

Artur
Grześkowiak

+48 61 64 65 266

Stanisław
Bastian

+48 61 64 65 217

Bogusław
Otoka

+48 61 64 65 217

Krzysztof
Werkowski

+48 61 64 65 266

Eugeniusz
Wojciechowski

+48 61 64 65 217

Inwestycje i Remonty

Katarzyna
Krajenka-Salewska

zamowienia@ckzamek.pl

+48 61 64 65 348

Dział Elektroenergetyczny

Wojciech
Olejniczak

Kierownik

w.olejniczak@ckzamek.pl

+48 61 64 65 275

Zygmunt
Kaczmarek

+48 607 609 035

Grzegorz
Mazurkiewicz

+48 607 609 035

Leszek
Politowski

+48 607 609 023

Administrator Sieci

Dawid
Jarząb

d.jarzab@ckzamek.pl

Ochrona Przeciewpożarowa

Krzysztof
Karolewski

+48 61 64 65 267

BHP

Marek
Garwoliński

BHP

+48 61 64 65 322